Naszym zdaniem

OriBusiness -> WYDARZENIA -> Naszym zdaniem

Naszym zdaniem

Marek i Aneto Hołubowiczowie

Naszym zdaniem

Kiedy wybucha wojna zaczynamy szczególnie doceniać pokój.
Gdy tracimy kogoś bliskiego zaczynamy tęsknić za jego obecnością.
A gdy tracimy zdrowie i dobre samopoczucie rozpamiętujemy, jak wspaniale było, gdy nic nas nie bolało, a przy tym mieliśmy mnóstwo sił i energii.
Dzisiaj, gdy tej energii i sił potrzeba nam co raz więcej, najczęściej jest już za późno, a straty są nieodwracalne.

Idea Wellness, to nie tylko filozofia, ale również powrót do „korzeni”.

To paradoksalne, jak bardzo człowiek współczesny oraz cywilizacje zachodnie, zadufane w postępie technicznym i zakochane w nowoczesnych technologiach potrzebują kogoś, kto co jakiś czas przypomni im lub pomorze „odkryć na nowo” to, co najistotniejsze i bezcenne w funkcjonowaniu każdego organizmu, a tym bardziej organizmu człowieka – naturalne procesy życiowe.
Zasady o których zapominamy, a które od tysiącleci i przez tysiące lat były kanonem w medycynie starożytnych i cywilizacji wschodu pozostają ciągle aktualne i dzisiaj wracają z podwójną siłą.

Równowaga i harmonia – właśnie tego szukamy!

równowaga welless

Czym dzisiaj jest Wellness?

Filozofię Wellness stworzył amerykański lekarz Dr. Halbert Dunn w 1959r.
W swojej teorii po raz pierwszy połączył on dwa pojęcia: fitness i dobrego samopoczucia. Twierdził, że ciało i umysł powinny pozostać w równowadze.
Po długich latach różnych teorii i filozofii znalazł się ktoś, kto wreszcie to docenił. W latach 80-tych wellness utożsamiano z bardzo dynamicznie rozwijającym się ruchem fitness. Chęć osiągnięcia odpowiedniego statusu społecznego nabrała dużego znaczenia i doprowadziła do tego, że ludzie zaczęli zwracać szczególną uwagę na swój wygląd. Atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się bowiem synonimem sukcesu.
Ciągły pośpiech, stres, życie pod presją, konieczność dokonania wyboru pomiędzy życiem prywatnym a pracą, zmusiły ludzi, a zwłaszcza kobiety, do poszukiwania równowagi.
Takie lub podobne
Dziś wellness to znacznie więcej niż tylko fitness, to styl życia, który ma zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.
Na wellness składa się wszystko, czym ludzie się otaczają, co robią, co konsumują, aby czuć się dobrze.
Wellness uwzględnia psychologiczne, emocjonalne, intelektualne, towarzyskie, finansowe i fizyczne potrzeby człowieka.
Z badań przeprowadzonych w Europie Zachodniej wynika, że Wellness kojarzy się nieodłącznie ze zdrowym trybem życia, który zapewnia gimnastyka, relaks i odpowiednia dieta.

Poproszę takie trzy

Program Wellness to relaks i energia, czyli harmonia duszy i ciała.
Miałaś stresujący dzień?
Teraz musisz odreagować.

Spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół lub błogie lenistwo – gorąca kąpiel, sauna, masaż, pobyt na farmie piękności, lektura ulubionej książki, medytacje zapewnią nam relaks.

Do tego spokojna muzyka, świece i olejki aromatyczne, filiżanka zielonej herbaty – to wszystko wprowadzi nas w pogodny nastrój.

Natomiast orzeźwiający prysznic i odrobina wysiłku fizycznego, np. ćwiczenia na siłowni, aerobik, jazda na rowerze, pozwolą odzyskać energię.
Jeżeli do tego zadbamy o odpowiednią dietę, dobre samopoczucie mamy zagwarantowane.

Wspaniale, że Oriflame postanowiło wyjść poza tradycyjnie rozumianą „dbałość o siebie”, opartą na stosowaniu tylko i wyłącznie produktów pielęgnacyjnych. Wraz z naturalnymi preparatami Wellness jesteśmy w stanie z wyjątkową skutecznością krzewi
ideę Wellness oferując innowacyjny program, oparty na kompleksowej dbałości o zdrowie i urodę.

Zostań Ambasadorem Wellness i wypełnij formularz.
2018-06-10T20:05:48+00:00wrzesień 21st, 2012|Wydarzenia|0 Comments