Czar marketingu

OriBusiness -> WYDARZENIA -> Czar marketingu

Czar marketingu

ZALETY SYTEMU Multi Level Marketing reprezentowanego przez Oriflame

1. Kupujesz atrakcyjne, wysokiej jakości produkty z rabatem

Gdy przyłączasz  się do firmy i deklarujesz tym samym chęć korzystania z oferty otrzymujesz  prawo do nabywania produktów w wyjątkowych, bardzo atrakcyjnych cenach  zarezerwowanych jedynie dla przedstawicieli.

2. Jesteś swoim własnym szefem

Tylko Ty  decydujesz o poziomie zaangażowania w swoim biznesie, jak również o tym, kogo zaprosisz do współpracy.

3. Dysponujesz nienormowanym czasem pracy.

Tylko Ty decydujesz o ilości czasu poświęconego na rozwój swojego biznesu.
Możesz potraktować to, jako doraźne zajęcie, jako pracę dodatkową lub pracę w pełnym wymiarze.

4. Posiadasz pełną niezależność działania.

Działasz, kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz. Nie jesteś ograniczony terytorialnie.
Możesz rozwijać swoje dochodowe przedsięwzięcie w całej Polsce i  w większości  krajów Europy i świata. Wszędzie tam, gdzie obecne jest Oriflame.

5. Sam wyznaczasz sobie cele i decydujesz o swoim sukcesie.

Sukces ma wiele imion, jednak cokolwiek sobie wymarzysz i zaplanujesz w systemie MLM możesz osiągnąć.

6. W stosunkowo krótkim czasie masz szansę stać się finansowo niezależnym.

Działalność w Oriflame, w firmie MLM przy bardzo niskiej inwestycji finansowej daje unikalną, wręcz niespotykaną w innych dziedzinach pracy i biznesu szansę na uzyskanie ponadprzeciętnych dochodów, których wysokość daje wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

7. Dokonujesz niewielkiej, jednorazowej i zarazem zwrotnej inwestycji.

Decydując się na współpracę z  Oriflame wpłacasz jednorazową kwotę wpisowego .  Za skromne pieniądze stajesz się właścicielem swojego własnego sklepu wyposażonego przez Oriflame w prawie 1000 wysokiej jakości , zróżnicowanych produktów. W każdym przypadku będzie  to  jedna z najlepszych inwestycji w Twoim życiu.

8. Budujesz swój biznes bez ryzyka utraty zainwestowanych pieniędzy.

Wysokiej jakości produkty, wsparcie firmy oraz wyjątkowy i dynamiczny plan marketingowy są gwarancją powodzenia twojego przedsięwzięcia.
Normalnie, aby zaistnieć w świecie tradycyjnego biznesu trzeba zainwestować bardzo duże środki finansowe, bez gwarancji powodzenia.
Z tej perspektywy bardzo ważne są pewność i poczucie bezpieczeństwa jakie daje współpraca z Oriflame.

9. Twój biznes MLM jest dziedziczny.

O stabilności Twojego przedsięwzięcia niech świadczy fakt, że masz prawo przekazać swój biznes normalnym prawem spadkowym swoim dzieciom i rodzinie.
Czy może być lepsza polisa na przyszłość dla Ciebie i Twoich najbliższych?

10. Masz szerokie możliwości awansu.

Tylko od Twojej wyobraźni i  ambicji zależą osiągnięte przez Ciebie szczeble kariery. Im większy masz apetyt tym więcej dostaniesz.

11. Poznajesz wspaniałych ludzi i zawierasz znajomości.

Biznes MLM opiera się na ludziach i przez ludzi jest tworzony . W trakcie Twojej działalności będziesz mieć wiele okazji do poznania osób, które tak samo jak Ty poszukują czegoś nowego w swoim życiu, chcą się rozwijać i pragną sami decydować o swojej przyszłości. Kontakt z nimi wzbogaci Twoją osobowość i będzie postawą do zacieśnienia współpracy, i przyszłych przyjaźni.

12. Rozwijasz umiejętności pozytywnej współpracy z ludźmi.

Jako  przedstawiciel i lider firmy MLM poznajesz potrzeby ludzkie oraz przechodzisz intensywne szkolenie z zakresu psychologii i kontaktów interpersonalnych.
Jako istota społeczna z natury rzeczy kontaktujesz się z innymi ludźmi.
Od jakości tych kontaktów zależy to, jak będziesz postrzegany i jakie sukcesy odniesiesz, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.
Kluczowe znaczenie dla Ciebie ma tu prawidłowa komunikacja i poczucie własnej wartości.
Bez nich do głosu dochodzą lęki i zahamowania, które sprawiają, że zamykasz się we własnej skorupie czekając, aż inni Cię z niej wyprowadzą na świat. Najczęściej na tym czekaniu upływa nam życie!

13. Masz satysfakcję z możliwości pomagania innym.

W przeciwieństwie do tradycyjnego biznesu, gdzie  w dobie rosnącej konkurencji cnotą staje się  bezpardonowa walka o wpływy na rynku i eliminacja przeciwników biznesowych,
w Twoim przedsięwzięciu MLM jesteś bezpośrednio zainteresowany tym , aby Twoim klientom i partnerom w biznesie wiodło się jak najlepiej.
Nie tylko uczysz ludzi, jak osiągnąć sukces, ale przede wszystkim aktywnie pomagasz im w jego osiągnięciu. Przyczyniasz się  tym samym do rozwoju niezależnego systemu rynkowego, bazującego głównie na wspólnym zaufaniu.

14. Realizujesz osobiste cele i marzenia.

Każdy z nas, bez wyjątku podejmuje działania pod wpływem jakiegoś impulsu. Tym impulsem najczęściej jest reakcja na określone potrzeby życiowe, ale również  pragnienie dokonania lub osiągnięcia czegoś wyjątkowego, spełnienia marzeń. Jako konsultant masz możliwość czerpania z bogactwa planu marketingowego i wyboru ścieżki kariery, która daje Ci komfort decydowania o Twojej przyszłości i przyszłości Twoich najbliższych.

2018-06-10T19:14:02+00:00wrzesień 26th, 2012|Wydarzenia|0 Comments