Marzenia się spełniają!

OriBusiness -> WYDARZENIA -> Marzenia się spełniają!

Marzenia się spełniają!

I oto jest, mamy GO! Nasze nowe Volvo V40

Nie tak dawno wróciliśmy z Jachranki z Centrum Kongresowego „Warszawianka”, gdzie uczestniczyliśmy w Seminarium Managerów i Dyrektorów Oriflame 15-17.02.2013r. I może nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że przyjechaliśmy z konferencji nowym Volvo V40.
Relacja z konferencji tutaj.

Gdy „parę lat” temu, po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o Oriflame jedną z kilku rzeczy, które zdecydowały o naszej współpracy z tą firmą był nie tylko znakomity plan rozwoju i zarabiania, oparty o Drogę do Sukcesu lecz przede wszystkim samochód. Samochód marki Volvo, który firma Oriflame na pewnym etapie współpracy daje swoim przedstawicielom za osiągnięte wyniki.
Dzisiaj jest jeszcze lepiej. Wymarzony samochód VOLVO jest w zasięgu ręki dla każdego, kto zdecyduje się na współpracę i przygodę z Oriflame.
W ubiegłym roku Oriflame wprowadziło nowy, znakomity program zwany Programem Samochodowym. Gdy usłyszeliśmy o nim, nawet przez moment nie wahaliśmy się by wziąć w nim udział. Z resztą nad czym się tu zastanawiać, gdy dają samochód w prezencie? Śmieszne.
W takich chwilach przypominamy sobie wiele rozmów z potencjalnymi kandydatami do biznesu Oriflame, którzy po przedstawieniu wspaniałych perspektyw współpracy z firmą mówią – „zastanowię się” lub jeszcze lepsze, „muszę się z tym przespać”. Finału decyzji możesz się domyślić.
Gdy natomiast wspomnisz o samochodzie w prezencie, to nikt się nie zastanawia, nikt z niczym ani z nikim nie musi się przesypać lecz mówi TAK, TAK, TAK! Ja CHCĘ! Skąd taka różnica…?
Może dlatego, że jak pisał Thomas Edison:

tomek edison
[fusion_dropcap boxed=”no” boxed_radius=”” class=”” id=”” color=”#4bc5cc”]O[/fusion_dropcap]kazje są zaprzepaszczane przez większość ludzi, bo są ubrane w fartuchy i wyglądają jak praca

Opportunity is missed by most people because it is dressed in overalls and looks like work. (ang.)

Thomas Edison

Faktem niepodważalnym jest, że nigdy nie dostalibyśmy od Oriflame samochodu w prezencie, gdybyśmy kiedyś nie zdecydowali się na przyłączenie do firmy.

Nagroda od Oriflame – nasz słodki jubileusz.

Osobiście traktujemy ten samochód jako nagrodę za współpracę z Oriflame. Za kilka lat będziemy obchodzić nasz okrągły jubileusz współpracy z firmą, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Z opowiadań wiemy, że niektórzy pracodawcy (niestety takich jest co raz mniej) stają na wysokości zadania i w drodze uznania za pracę dają w prezencie swoim pracownikom komputery, zegarki, telefony, kosmetyki lub skromniejsze upominki. Trudno jest nam bezpośrednio odnieść się do tego, gdyż razem prowadzimy swoje własne, niezależne firmy, a i lat w Oriflame mamy stosunkowo niewiele, ale miłym akcentem współpracy w biznesie z Oriflame jest taka nagroda.

Oriflame pisze, że:

[blockquote align=”center” cite=”Oriflame”]Program Samochodowy powstał po to, aby wyróżnić konsekwentną pracę i zaangażowanie Konsultantów Klubu Oriflame, a także dostarczyć im cenne narzędzie motywujące i zachęcające do dalszego rozwoju w drodze po nowe tytuły.
Uznanie, jakim cieszy się firma Volvo i elegancja, z jakiej słyną modele tej marki, pozwolą każdemu ich użytkownikowi poczuć się naprawdę wyjątkowo[/blockquote]

I tak właśnie się czujemy 🙂

A co najważniejsze, będziemy szczęśliwi, gdy Ty również poczujesz się tak samo dzięki Oriflame.
Zapraszamy do bliższego kontaktu

2018-06-17T18:09:27+00:00marzec 10th, 2013|Wydarzenia|0 Comments